RODZINA BOGIEM SILNA

KONKURS LITERACKO – PLASTYCZNY

W naszej parafii odbył się konkurs literacko – plastyczny pod hasłem: „Rodzina Bogiem silna , staje się siłą człowieka i całego narodu „ / św. Jan Paweł II/ zorganizowany przez naszą parafię oraz SP W Szyku . Konkurs ten cieszył się dużym powodzeniem, o czym świadczą licznie prace, a do udziału w nim zaangażowały się całe Rodziny. W tym roku konkurs przyczynił się do pogłębienia wiedzy na temat błogosławionej rodziny Ulmów. Aby świadomie wziąć w nim udział, Dzieci wraz ze starszym rodzeństwem i Rodzicami nie tylko poznawały historię tej wyjątkowej rodziny, ale też wiele rodzin naszej parafii pielgrzymowało do Markowej, aby uczestniczyć w beatyfikacji. Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 02.10.2023r. we wspomnienie Aniołów Stróżów. Organizatorami konkursu był Ksiądz Proboszcz z Radą Duszpasterską oraz Szkoła Podstawowa w Szyku. Każde uczestniczące dziecko dostało nagrodzone za udział w konkursie.

Relacje można śledzić również na stronie: https://tarnow.gosc.pl/doc/8518690.Najwazniejsze-skojarzenie-rodzina